२२ असार २०७९, बुधवार

एकीकृत समाजवादीले गर्‍यो ३३५ नेताहरुको कार्यविभाजन ।

एकीकृत समाजवादीका ३३५ जना नेताले पाए जिम्मेवारी(सूचीसहित)

नेकपा (एकीकृत समाजवादी)ले पार्टीले ३३५ नेताहरुको कार्यविभाजन गरेको छ ।

पार्टीको असोज ५–७ मा केन्द्रीय कमिटीको प्रथम बैठक र २०७८ असोज २१ म स्थायी कमिटीको सातौं बैठकले नेताहरुको कार्यभार र जिम्मेवारी विभाजन समेत टुङ्गो लगाएको हो।

उक्त बैठकहरुले राजनीतिक प्रस्ताव तथा तत्कालिक कार्ययोजना र समसामायिक प्रस्ताव पारित गर्नुका साथै आगामी तीन महिनाका लागि कार्ययोजना पारित गरेको सो पार्टीद्वारा जारी अन्तरपार्टी निर्देशनमा जनाइएको छ ।यस्तो छ, केन्द्रीय कमिटी विस्तार र कार्य विभाजन

१) माधवकुमार नेपाल अध्यक्ष – पार्टीको समग्र नेतृत्व, संघीय संसदीय दलको नेता

२) झलनाथ खनाल –सम्मानित नेता – विदेश विभाग प्रमुख

३) मुकुन्द न्यौपाने नेता – उद्योग वाणिज्य विभाग प्रमुख तथा उद्योग व्यवसाय फाँट इञ्चार्ज

४) प्रदिप नेपाल – प्रतिष्ठानहरूको इञ्चार्ज

५) राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे – उपाध्यक्ष – राजकीय मामिला विभाग प्रमुख र वागमती प्रदेश संसदीय दलको नेता

६) प्रमेश हमाल – पार्टी स्कूल विभाग प्रमुख

७) घनेन्द्र बस्नेत – प्रदेश नं १ इञ्चार्ज

८) केदार न्यौपाने – वागमती प्रदेश इञ्चार्ज

९) केशवलाल श्रेष्ठ – गण्डकी प्रदेश इञ्चार्ज

१० ) धर्मनाथ प्रसाद शाह – प्रदेश नं. २ इञ्चार्ज

११ ) जयन्ती राई – महिला फाँट इञ्चार्ज

१२ ) डा. बेदुराम भुसाल – महासचिव –सङ्गठन विभाग प्रमुख र राष्ट्रिय सभा दलको नेता

१३ ) प्रकाश ज्वाला – उपमहसचिव –सङ्गठन विभाग उपप्रमुख तथा कर्णाली प्रदेश इञ्चार्ज

१४ ) डा. गङ्गालाल तुलाधर ” केन्द्रीय कार्यालय तथा विपद्व्यवस्थापन र शिक्षा विभाग प्रमुख

१५ ) डा. विजय पौडेल – मोर्चा इञ्चार्ज तथा अर्थ योजना विभाग प्रमुख

१६ ) जगन्नाथ खतिवडा – प्रचार विभाग तथा संचार फाँट इन्चार्ज

१७ ) नागेन्द्र चौधरी – सचिव – वन तथा वातावरण विभाग र स्वास्थ्य विभाग प्रमुख

१८ ) भागवत विश्वासी – लुम्विनी प्रदेश इञ्चार्ज

१९ ) गरिमा शाह – सुदुर पश्चिम इञ्चार्ज

२०) राजेन्द्र राई – प्रदेश १ सहइञ्चार्ज तथा प्रदेश १ संसदीय दलको नेता

२१) रामकुमारी झाक्री – मन्त्री

२२) जीवनराम श्रेष्ठ – वागमती प्रदेश सहइञ्चार्ज, संघीय संसदीय विभाग प्रमुख, काठमाण्डौ जिल्ला इन्चार्ज

२३) उर्वादत्त पन्त –स्थायी कमिटी सदस्य – भौतिक योजना विभाग प्रमुख

२४ कल्याणी खड्का – प्रदेश २ सहइञ्चार्ज र रौतहट जिल्ला इन्चार्ज

२५) गोविन्द कोइराला – सहकारी तथा गरिबी निवारण विभाग प्रमुख

२६) गौरा प्रसाई कोइराला – समाज कल्याण विभाग प्रमुख

२७) चुडामणी विक जंगली – गण्डकी प्रदेश सहइञ्चार्ज

२८) तुलबहादुर गुरुङ – गण्डकी प्रदेश कमिटी अध्यक्ष

२९) बलराम बास्कोटा – कृषि तथा भूमिसुधार विभाग प्रमुख र किसान फाँट इञ्चार्ज

३०) भानुभक्त जैसी – जलस्रोत, सिँचाइ तथा ऊर्जा विभाग प्रमुख

३१) रत्नेश्वर गोइत – प्रदेश २ सहइञ्चार्ज

३२) रामचन्द्र यादव – प्रदेश २ प्रदेश कमिटी अध्यक्ष

३३) रामजी शर्मा – गण्डकी प्रदेश उपाध्यक्ष र मुस्ताङ जिल्ला इञ्चार्ज

३४) रामप्रित पासवान ” प्रदेश २ सहइञ्चार्ज

३५) विरोध खतिवडा – मन्त्री

३६) विश्वनाथ प्याकुरेल ” उपत्यका विशेष प्रदेश इञ्चार्ज

३७) शत्रुधन महतो – उपभोक्ता हित संरक्षण विभाग प्रमुख तथा फाँट इञ्चार्ज र प्रदेश २ संसदीय दलको नेता

३८) शारदा सुवेदी ” गण्डकी प्रदेश सहइञ्चार्ज

३९) श्रीप्रसाद साह – प्रबास इञ्चार्ज (भारतबाहेक)

४०) साबित्रा भुसाल – वागमती प्रदेश कमिटी अध्यक्ष

४१) सुरेश कार्की ” प्रदेश १ प्रदेश कमिटी अध्यक्ष

४२) हरि पराजुली – स्थानीय तह विभाग प्रमुख

४३) कृष्णप्रसाद खनाल – पोलिटब्युरो सदस्य चितवन जिल्ला इञ्चार्ज

४४) खगेन्द्र चुडाल समाज कल्याण विभाग उपप्रमुख

४५) गणेश काङमाङ – पाँचथर जिल्ला इञ्चार्ज

४६) चन्द्रबहादुर शाही – कर्णाली प्रदेश सह इञ्चार्ज

४७) दलबहादुर सुनार – लुम्विनी प्रदेश सहइञ्चार्ज

४८) दिनेशकुमार राई – बारा जिल्ला इञ्चार्ज

४९) डा.देउमान सम्बाहाम्फे – मोरङ जिल्ला सहइञ्चार्ज

५०) देवशंकर पौडेल – रामेछाप जिल्ला इञ्चार्ज

५१) निरादेवी जैरु – सुदुर पश्चिम प्रदेश सहइञ्चार्ज

५२) प्रतापलाल श्रेष्ठ – गण्डकी प्रदेश सचिव

५३) प्रेमबहादुर आले – सुदुर पश्चिम प्रदेश सहइञ्चार्ज तथा संघीय मन्त्री

५४) प्रेमलकुमार खनाल – पेशागत महासङ्घ इञ्चार्ज

५५ बलदेव चौधरी – प्रदेश १ प्रदेश कमिटी उपाध्यक्ष तथा उदयपुर जिल्ला इन्चार्ज

५६) बिक्रम शाही – सुदुर पश्चिम प्रदेश कमिटी अध्यक्ष

५७) म. महफुज अन्सारी – सुनसरी जिल्ला इञ्चार्ज

५८) मेटमणी चौधरी – लुम्विनी प्रदेश कमिटी अध्यक्ष

५९) यदुवंश झा – लोकतान्त्रिक मधेशी सङ्गठन इञ्चार्ज

६०) रविन्द्र बैठा धोवी – सर्लाही जिल्ला इञ्चार्ज

६१) राजन राई – प्रदेश १ प्रदेश कमिटी उपाध्यक्ष

६२) रामकुमार ज्ञवाली – सुदुर पश्चिम प्रदेश सहइञ्चार्ज

६३) रामचन्द्र साह तेली – पर्सा जिल्ला इञ्चार्ज

६४) लक्ष्मण पौडेल – प्रदेश २ प्रदेश कमिटी सचिव

६५) ललित बस्नेत – मकवानपुर जिल्ला इञ्चार्ज

६६) विजय गुरुङ – सम्पर्क समन्वय कमिटी संयोजक

६७) शेरबहादुर के.सी. – कर्णाली प्रदेश सहइञ्चार्ज

६८) सरलाकुमारी यादव – रौतहट जिल्ला सहइञ्चार्ज

६९) सुधिरप्रसाद साह – धनुषा जिल्ला इञ्चार्ज

७०) सोमप्रसाद पाण्डे – कोष तथा आर्थिक विभाग प्रमुख र पाल्पा जिल्ला इञ्चार्ज

७१) हंशबहादुर शाही – कर्णाली प्रदेश सहइञ्चार्ज

७२) उमेश डागी – बैकल्पिक पोलिटब्युरो सदस्य संखुवासभा जिल्ला इञ्चार्ज

७३) कृष्ण पन्त –चितवन जिल्ला सहइञ्चार्ज

७४) गंगा नेपाल –सिन्धुली जिल्ला इञ्चार्ज

७५) गणेश वि.क. – उत्पीडित जातीय मुक्ति समाज इञ्चार्ज

७६) गोपाल बराल – काठमाडौँ जिल्ला सहइञ्चार्ज

७७) दिलकुमारी पन्त – युवा फाँट इञ्चार्ज

७८) निर्मल सुवेदी – बर्दिया जिल्ला इञ्चार्ज

७९) परमानन्द भट्ट – बैतडी जिल्ला इञ्चार्ज

८०) प्रभा बज्राचार्य – काठमाडौँ जिल्ला सहइञ्चार्ज

८१) प्रमोद शर्मा – उपत्यका विशेष प्रदेश सहइञ्चार्ज

८२) प्रेमनारायण पौडेल – स्याङ्जा जिल्ला इञ्चार्ज

८३) बसन्तप्रसाद मानन्धर – काठमाडौँ जिल्ला सहइञ्चार्ज

८४) भवानी खापुङ – तेह्रथुम जिल्ला इञ्चार्ज तथा राज्य मन्त्री

८५) महेश रेग्मी – प्रदेश १ प्रदेश कमिटी सचिव तथा विराटनगर महानर इञ्चार्ज

८६) रजिउदिन आलम – रौतहट जिल्ला सहइञ्चार्ज

८७) राजेन्द्र लोहनी – नुवाकोट जिल्ला इञ्चार्ज

८८) राजेन्द्रमान श्रेष्ठ – श्रम रोजगार विभाग प्रमुख

८९) रामकुमार भट्टराई – विद्यार्थी फाँट इञ्चार्न तथा निर्वाचन विभाग प्रमुख

९०) राममणि पोखे्रल – उदयपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज

९१) श्रीनाथ बराल – गण्डकी प्रदेश कमिटी उपसचिव तथा कास्की जिल्ला इञ्चार्ज

९२) शिव भण्डारी – दोलखा जिल्ला इञ्चार्ज

९३) हर्कमान तामाङ – मोरङ जिल्ला इञ्चार्ज

९४) होम बुढाथोकी – रामेछाप जिल्ला सहइञ्चार्ज

९५) उदया शर्मा (के.क.का पूर्ण सदस्य २०७८/५/२ बाट) – पेशागत महासङ्घ सहइञ्चार्ज

९६) उषा पोखरेल –सप्तरी जिल्ला सहइञ्चार्ज

९७) कृष्णलाल महर्जन – ललितपुर जिल्ला इञ्चार्ज

९८) कौशिला सिंह – बर्दिया जिल्ला सहइञ्चार्ज

९९) गोपाल बहादुर बम – मुगु जिल्ला इञ्चार्ज

१०० ) गोमा विष्ट – महिला फाँट सहइञ्चार्ज

१०१ ) ठगेन्द्रप्रकाश पुरी – कर्णाली प्रदेश कमिटी सचिव

१०२ ) देवी ओली – रुकुम पश्चिम जिल्ला इञ्चार्ज

१०३ ) धन बहादुर बुढा – डोल्पा जिल्ला इञ्चार्ज

१०४ ) नन्दा शर्मा चपाईं – सुर्खेत जिल्ला सहइञ्चार्ज

१०५ ) माया भट्ट – सुदुर पश्चिम प्रदेश कमिटी उपसचिव

१०६ ) मुनु सिग्देल – मकवानपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज

१०७ ) रिता रावल – जाजरकोट जिल्ला सहइञ्चार्ज

१०८ रेखा थापा बस्याल – गण्डकी प्रदेश कमिटी उपसचिव

१०९ ) विजया विष्ट – कालिकोट जिल्ला सहइञ्चार्ज

११०) विद्या चामलिङ – मोरङ जिल्ला सहइञ्चार्ज

१११) शारदा भट्ट – कैलाली जिल्ला सहइञ्चार्ज

११२ ) शेर बहादुर कुँवर – सुदुर पश्चिम प्रदेश कमिटी उपाध्यक्ष तथा अछाम जिल्ला इञ्चार्ज

११३) अमर बहादुर थापा (२०७८/६/७ बाट) – दैलेख जिल्ला इञ्चार्ज

११४) अम्विका थापा– प्रदेश २ सम्पर्क कमिटी इञ्चार्ज

११५ ) अम्विका राजभण्डारी – प्रदेश १ महिला फाँट

११६ ) अशोक कोइराला – बाँके जिल्ला इञ्चार्ज

११७ ) अशोक थापा – भारत प्रवास इञ्चार्ज

११८ ) आङ्निमा लामा – सोलुखुम्बुजिल्ला इञ्चार्ज

११९ ) इन्दु आचार्य – बुद्धिजीवी फाँट सहइन्चार्ज

१२० ) इन्द्र बुढाथोकी – झापा जिल्ला इञ्चार्ज

१२१) इन्द्रकुमार झा – रौतहट जिल्ला सहइञ्चार्ज

१२२ ) उदय बहादुर बोहरा – सल्यान जिल्ला इन्चार्ज

१२३ ) उपेन्द्रनारायण साह – सप्तरी जिल्ला सहइञ्चार्ज

१२४ ) कल्पना माण्डव्य – लुम्विनी सम्पर्क कमिटी इञ्चार्ज

१२५ ) कुर्मराज शाही – कालिकोट जिल्ला इञ्चार्ज

१२६ ) कुलद्विप भट्ट – सुर्खेत जिल्ला सहइञ्चार्ज

१२७ ) कुलबहादुर कुँवर – अछाम जिल्ला सहइञ्चार्ज

१२८ ) केदार कंडेल – सुर्खेत जिल्ला सहइञ्चार्ज

१२९ ) केदार सञ्जेल – उपत्यका विशेष प्रदेश कमिटी अध्यक्ष

१३० ) केशव तिमिल्सिना – सुनसरी जिल्ला सहइञ्चार्ज

१३१ ) केशव बिष्ट – खेलकुद फाँट इञ्चार्ज तथा सुनसरी जिल्ला सहइञ्चार्ज

१३२ ) कृष्णप्रसाद सापकोटा – काभ्रे जिल्ला इञ्चार्ज

१३३ ) कृष्ण नेपाली – पोखरा महानगर इञ्चार्ज

१३४ ) कृष्ण बिसी – जाजरकोट जिल्ला इञ्चार्ज

१३५ ) क्षेत्रबहादुर खत्री – कपिलवस्तु जिल्ला इञ्चार्ज

१३६ ) खिनु ल्वाङवा – इलाम जिल्ला सहइञ्चार्ज

१३७ ) गगन रावल – बाजुरा जिल्ला सहइञ्चार्ज

१३८ ) गणेश खनाल – गुल्मी जिल्ला इञ्चार्ज

१३९ ) गम्भीरलाल श्रेष्ठ – सिन्धुपाल्चोक जिल्ला सहइञ्चार्ज

१४० ) डा. गोपाल खनाल – नबलपुर जिल्ला इञ्चार्ज

१४१ ) गोमा तिमिल्सिना – मकवानपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज

१४२ ) गोपाल न्यौपाने – दोलखा जिल्ला सहइञ्चार्ज

१४३ ) गोविन्द न्यौपाने – सप्तरी जिल्ला इञ्चार्ज

१४४ ) गोविन्द बन्दी कानुन विभाग प्रमुख तथा फाँट ईञ्चार्ज

१४५) गुरु बुर्लाकोटी – धादिङ जिल्ला इञ्चार्ज

१४६ ) डा. घनप्रसाद गौतम – कानुन फाँट सहइञ्चार्ज

१४७ ) चन्द्र बहादुर गुरुङ – मोरङ जिल्ला सहइञ्चार्ज

१४८ ) चित्र थापा – तनहुँ जिल्ला इञ्चार्ज तथा जनजाति महासंघ सहइन्चार्ज

१४९ ) चिरञ्जीवी आचार्य – वीरगञ्ज महानगरपालिका इञ्चार्ज

१५० छविलाल उपे्रती – बारा जिल्ला सहइञ्चार्ज

१५१) जीवन घिमिरे – महिला फाँट सहइञ्चार्ज

१५२ ) जोग बहादुर राना – दाङ जिल्ला इञ्चार्ज

१५३ ) टिकाराम रिजाल – प्युठान जिल्ला इञ्चार्ज

१५४ ) टेक बहादुर खाँड – दैलेख जिल्ला सहइञ्चार्ज

१५५ ) टोक बहादुर वाइवा – काभ्रे जिल्ला सहइञ्चार्ज

१५६ ) डिल्लि उप्रेती – सर्लाही जिल्ला सहइञ्चार्ज

१५७ ) तर्क बहादुर शाही – दैलेख जिल्ला सहइञ्चार्ज

१५८) ताज मोहम्मद – मुस्लिम इत्तेहाद सङ्गठन इञ्चार्ज

१५९ ) तारा लामा तामाङ – सुप. प्रदेश कमिटी उपसचि वकञ्चनपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज र प्रदेश मन्त्री

१६० ) तिर्थ बुढा – जुम्ला जिल्ला सहइञ्चार्ज

१६१ ) तुलाराज सिंखडा – कर्णाली सम्पर्क कमिटी इञ्चार्ज र कालिकोट जिल्ला सहइन्चार्ज

१६२ ) दामोदर अर्याल – बर्दिया जिल्ला सहइञ्चार्ज

१६३ ) दिनेशचन्द्र सुवेदी – सुदुर पश्चिम प्रदेश कमिटी सचिव

१६४ ) दीर्घ सोडारी – सुप.प्रदेश उपसचिव, कैलाली जिल्ला इञ्चार्ज तथा प्रदेश संसदीय दलको नेता

१६५ ) दिलबहादुर सिंह – बझाङ जिल्ला इञ्चार्ज

१६६ ) देविलाल थापा – जुम्ला जिल्ला इञ्चार्ज

१६७ ) धनराज आचार्य – कास्की जिल्ला सहइञ्चार्ज

१६८ ) धर्मराज पौडेल – धनकुटा जिल्ला इञ्चार्ज

१६९ ) धिरेन्द्र बहादुर श्रेष्ठ – सल्यान जिल्ला सहइञ्चार्ज

१७० ) धु्रव बिष्ट – भक्तपुर जिल्ला इञ्चार्ज

१७१ ) नरेन्द्र विष्ट – दार्चुला जिल्ला इञ्चार्ज

१७२ ) नरेश शाही – युवा फाँट सहइञ्चार्ज

१७३ ) नेत्र भट्टराई – ओखलढुङ्गा जिल्ला इञ्चार्ज

१७४ ) परमानन्द भट्ट – बैतडी जिल्ला इञ्चार्ज

१७५) पासाङ शेर्पा – जनजाति महासङ्घ इञ्चार्ज

१७६ ) पिताम्वर भुसाल – अर्घाखाँची जिल्ला इञ्चार्ज

१७७ पिताम्वर सारु – अर्घाखाँची जिल्ला सहइञ्चार्ज

१७८ ) पुष्प पोख्रेल – झापा जिल्ला सहइञ्चार्ज

१७९ बबि चाम्लिङ – खोटाङ जिल्ला इञ्चार्ज

१८० ) बालकृष्ण चापागाईँ – रूपन्देही जिल्ला इञ्चार्ज

१८१ बालकृष्ण बराल – लमजुङ जिल्ला इञ्चार्ज

१८२ ) बालगोपाल थापा – पर्सा जिल्ला सहइञ्चार्ज

१८३ ) बिभा कार्की – बारा जिल्ला सहइञ्चार्ज

१८४ ) भक्त केसी – इलाम जिल्ला सहइञ्चार्ज

१८५ ) भगवती नेपाल – सिन्धुपाल्चोक जिल्ला इञ्चार्ज

१८६ ) भद्रसिंह बुढा मगर – सल्यान जिल्ला सहइञ्चार्ज

१८७ ) भिमबहादुर बस्नेत – शिक्षक फाँट इञ्चार्ज

१८८ भिउमान घर्ती – रुकुम पूर्व जिल्ला इञ्चार्ज

१८९ मनाकुमारी साउद – अछाम जिल्ला सहइञ्चार्ज

१९० महेन्द्र थापा – स्याङ्जा जिल्ला सहइञ्चार्ज

१९१ ) मिना ज्ञवाली – काठमाण्डौ जिल्ला सहइञ्चार्ज

१९२ ) मिना यादव – मोरङ जिल्ला सहइञ्चार्ज

१९३ ) मिरा गुरुङ – वागमती सम्पर्क कमिटी इञ्चार्ज

१९४ ) मुना बानिया – म्याग्दी जिल्ला इञ्चार्ज

१९५ ) मोति पौडेल – पर्बत जिल्ला इञ्चार्ज

१९६ ) मोहन गौतम – युवा विद्यार्थी जिल्ला कमिटी इञ्चार्ज, विद्यार्थी फाँट सहइञ्चार्ज र अध्यक्षको सचिवालय

१९७ ) यमुना भुसाल – अर्घाखाँची जिल्ला सहइञ्चार्ज

१९८ ) रमेश शाक्य – भोजपुर जिल्ला इञ्चार्ज

१९९ ) राजु गुरुङ – लुम्विनी प्रदेश कमिटी सचिव

२००) राधा लक्ष्मी खरेल – सुदुर पश्चिम सम्पर्क कमिटी इञ्चार्ज

२०१) रामचन्द्र पराजुली – इलाम जिल्ला इञ्चार्ज

२०२) रामेश्वर श्रेष्ठ – काठमाडौँ महानगर सहइञ्चार्ज

२०३) लक्ष्मण केसी – शिक्षा विभाग उपप्रमुख तथा सम्पर्क समन्वय कमिटी सहसंयोजक

२०४) लक्ष्मण लम्साल – वागमति प्रदेश कमिटी सचिव तथा काभ्रे जिल्ला सहइञ्चार्ज

२०५) लालबहादुर खड्का – कञ्चनपुर जिल्ला इञ्चार्ज

२०६) लोकबहादुर हमाल – हुम्ला जिल्ला इञ्चार्ज

२०७) लोकमणी आत्रेय – बर्दिया जिल्ला सहइञ्चार्ज

२०८) विजय चौधरी – महोत्तरी जिल्ला इञ्चार्ज

२०९) विमल पुन – रुकुम पश्चिम जिल्ला सहइञ्चार्ज

२१०) विदुर सापकोटा – काभ्रेजिल्ला सहइञ्चार्ज

२११) विरबलकाजी राई – खोटाङ जिल्ला सहइञ्चार्ज

२१२) विष्णु लम्साल – मजदुर फाँट इञ्चार्ज

२१३ ) वृहस्पति अधिकारी – परासी जिल्ला इञ्चार्ज

२१४) शंकर भण्डारी – अछाम जिल्ला सहइञ्चार्ज

२१५) शंकरनारायण श्रेष्ठ – तनहु जिल्ला सहइञ्चार्ज

२१६) शंभु श्रेष्ठ – प्रचार विभाग उपप्रमुख तथा संचार फाँट सहइन्चार्ज

२१७) शान्ता आचार्य – प्युठान जिल्ला सहइञ्चार्ज

२१८) शारदा घिमिरे – झापा जिल्ला सहइञ्चार्ज

२१९) शारदा स्वर्णकार – दाङ जिल्ला सहइञ्चार्ज

२२०) शिव प्रसाद उपाध्याय – सुर्खेत जिल्ला इञ्चार्ज

२२१) शिवराज शर्मा – हुम्ला जिल्ला सहइन्चार्ज

२२२) श्रीप्रसाद शर्मा – बागलुङ जिल्ला इञ्चार्ज

२२३) सत्यनारायण यादव – सिराहा जिल्ला इञ्चार्ज

२२४) सविता अधिकारी – महिला फाँट सहइञ्चार्ज

२२५) सागर नेपाल – काठमाण्डौं महानगर इञ्चार्ज

२२६) सावित्रा रेग्मी – मोरङ जिल्ला सहइञ्चार्ज

२२७) सावित्री मल्ल – दैलेख जिल्ला सहइञ्चार्ज

२२८) सुन्दर विश्वकर्मा – बारा जिल्ला सहइन्चार्ज

२२९) सुमुना श्रेष्ठ – संखुवासभा जिल्ला सहइञ्चार्ज

२३०) सूर्यचन्द्र न्यौपाने – मकवानपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज

२३१) सूर्य शर्मा – भरतपुर महनगरपालिका इञ्चार्ज

२३२) सोम सापकोटा – सिन्धुपाल्चोक जिल्ला सहइन्चार्ज

२३३) हनुमान चौधरी – कैलाली जिल्ला सहइञ्चार्ज

२३४) हरि घर्ती – रोल्पा जिल्ला इञ्चार्ज

२३५) हर्क बहादुर सिंह – सु.प.प्रदेश उपाध्यक्ष तथा डोटी जिल्ला इञ्चार्ज

२३६) हिक्मतजङ्ग शाही – बाजुरा जिल्ला इञ्चार्ज

२३७) हिराचन्द्र के.सी. – युवा तथा खेलकुद विभाग प्रमुख तथा दाङ जिल्ला सहइन्चार्ज

२३८) हेमराज घिमिरे – संखुवासभा जिल्ला सहइञ्चार्ज

२३९) अनारकली मिया (केकका वैकल्पिक सदस्य २०७८/५/२ बाट)– दाङ जिल्ला सहइञ्चार्ज तथा मुस्लिम संगठन सहइञ्चार्ज

२४०) कलिला खातुन – तनहुँ जिल्ला सहइञ्चार्ज तथा मुस्लिम संगठन सहइञ्चार्ज

२४१) कृष्ण कुमार श्रेष्ठ- मन्त्री

२४२) कृष्णाकुमारी राई- मोरङ जिल्ला सहइञ्चार्ज

२४३) दुर्गा परियार – उदयपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज

२४४) पार्वती विसुंके – दैलेख जिल्ला सहइञ्चार्ज

२४५) पूर्णा जोशी – डोटी जिल्ला सहइञ्चार्ज

२४६) पुष्पाकुमारी कर्ण – राष्ट्रिय हित सुरक्षा प्रबद्र्धन विभाग प्रमुख

२४७) रमा आले मगर – काठमाडौँ जिल्ला सहइञ्चार्ज

२४८) राजेन्द्रलक्ष्मी गैरे – पाल्पा जिल्ला सहइञ्चार्ज

२४९) लक्ष्मीकुमारी चौधरी – कैलाली जिल्ला सहइञ्चार्ज

२५०) विना बुढाथोकी – कञ्चनपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज

२५१) शर्मीलादेवी पौडेल – स्याङ्जा जिल्ला सहइञ्चार्ज

२५२) शान्तिकुमारी जिसी – बाग्लुङ जिल्ला सहइञ्चार्ज

२५३) समिना हुसेन – मुस्लिम इत्तेहाद संगठन सहइञ्चार्ज

२५४) सिंहबहादुर विश्वकर्मा – सिन्धुपाल्चोक जिल्ला सहइञ्चार्ज

२५५) अब्दुल हुसेन (२०७८/६/७ बाट)– बाँके जिल्ला सहइञ्चार्ज

२५६) अशेष घिमिरे – झापा जिल्ल सहइञ्चार्ज तथा केन्द्रीय प्रचार विभाग सदस्य

२५७) इन्दिरा ढुंगाना – धादिङ जिल्ला सहइञ्चार्ज

२५८) इन्द्रमाया गुरुङ – सिन्धुपाल्चोक जिल्ला सहइञ्चार्ज

२५९) इन्द्रावती राई – भोजपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज

२६०) उमा काफ्ले – रूपन्देही जिल्ला सहइञ्चार्ज

२६१) उमेस शर्मा बजगाईँ – ललितपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज

२६२) कमला तुलाधर – शिक्षक फाँट सहइञ्चार्ज

२६३) कल्पना सिवाकोटी – महोत्तरी जिल्ला सहइञ्चार्ज

२६४) कुलवीर चौधरी – कञ्चनपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज

२६५) कुसुम कार्की – काठमार्डाँ जिल्ला सहइञ्चार्ज

२६६) कृष्णा विक – मोरङ जिल्ला सहइञ्चार्ज

२६७) कलावती जोसी – कैलाली जिल्ला सहइञ्चार्ज

२६८) खेम ओनेम – ताप्लेजुङ जिल्ला इञ्चार्ज

२६९) गंगा कुमारी कार्की – उदयपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज

२७०) गजकुमारी गुरुङ – कास्की जिल्ला सहइञ्चार्ज

२७१) गोविन्द सुवेदी – म्याग्दी जिल्ला सहइञ्चार्ज

२७२) चक्र रुचाल – चितवन जिल्ला सहइञ्चार्ज

२७३) चन्द्र बहादुर बुढा – मुगु जिल्ला सहइञ्चार्ज

२७४) राममाया भट्टराई – बारा जिल्ला सहइञ्चार्ज तथा केन्द्रीय प्रचार विभाग सदस्य

२७५) चुनकुमारी चौधरी – कैलाली जिल्ला सहइञ्चार्ज

२७६) चुना केसी खड्का – दोलखा जिल्ला सहइञ्चार्ज

२७७) जीवन राई – सुनसरी जिल्ला सहइञ्चार्ज

२७८) जुद्धविलास भण्डारी – गोर्खा जिल्ला इञ्चार्ज

२७९) झङ्क कडेल – रामेछाप जिल्ला सहइन्चार्ज

२८०) दिपक पौडेल – मजदुर क्षेत्र सहइञ्चार्ज

२८१) नर बहादुर विष्ट – डडेलधुरा जिल्ला इञ्चार्ज

२८२) निर्मला श्रेष्ठ – ओखलढुङ्गा जिल्ला सहइञ्चार्ज

२८३) पदम कुमारी गुरुङ – संखुवासभा जिल्ला सहइञ्चार्ज

२८४) पदम बहादुर रोकाय – जुम्ला जिल्ला सहइञ्चार्ज

२८५) पवित्रा घर्ती – रोल्पा जिल्ला सहइञ्चार्ज

२८६) पार्वती सिलवाल – चितवन जिल्ला सहइञ्चार्ज

२८७) प्रकाश रावल – कञ्चनपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज

२८८ )प्रमिला बस्नेत – इलाम जिल्ला सहइञ्चार्ज

२८९) प्रमेश पोख्रेल – किसान फाट सहइञ्चार्ज

२९०) प्रेम महर्जन – ललितपुर महानगर इञ्चार्ज

२९१) प्रेममाया श्रेष्ठ – धनुषा जिल्ला सहइञ्चार्ज

२९२) बंगला राई – धनकुटा जिल्ला सहइञ्चार्ज

२९३) बेची लुंगेली – सर्लाही जिल्ला सहइञ्चार्ज

२९४) भवानी खड्का – भक्तपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज

२९५) भगवती घिमिरे – बुटवल महानगरपालिका इञ्चार्ज

२९६) मञ्जु यादव – लोकतान्त्रिक मधेशी संगठन सहइञ्चार्ज

२९७) मायाँ पन्त – कञ्चनपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज

२९८) माया शर्मा – धादिङ जिल्ला सहइञ्चार्ज

२९९) मिना परियार – कपिलवस्तु जिल्ला सहइञ्चार्ज

३००) मुना शर्मा – युवा फाँट सहइञ्चार्ज

३०१) रञ्जना मास्के – जनजाति महासंघ सहइञ्चार्ज

३०२) रत्न कुमारी गुरुङ – कास्की जिल्ला सहइञ्चार्ज

३०३) रमा घर्ती – पाल्पा जिल्ला सहइञ्चार्ज तथा प्रदेश मन्त्री

३०४) रमिला गुरुङ – प्रदेश १ सम्पर्क कमिटी इञ्चार्ज

३०५) रमेशरञ्जन झा – जनसांस्कृतिक महासङ्घ इञ्चार्ज

३०६) राधा सिलवाल – पेशागत महासङघ सहइञ्चार्ज

३०७) राजकुमारी साह – सिरहा जिल्ला सहइञ्चार्ज ज्ञघ

३०८) राजाराम स्याङ्तान – मकवानपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज तथा जनजाति महासंघ सहइन्चार्ज

३०९) राज्यलक्ष्मी बम मल्ल – मुगु जिल्ला सहइञ्चार्ज

३१०) लक्ष्मण कुँवर – बुद्धिजीवी फाँट इन्चार्ज

३११) लक्ष्मी गौतम – अर्घाखाँची जिल्ला सहइञ्चार्ज

३१२) लक्ष्मी शर्मा – सुर्खेत जिल्ला सहइञ्चार्ज

३१३) लोकबन्धु कन्दङ्वा – झापा जिल्ला सहइञ्चार्ज

३१४) डा. विरेन्द्र पोख्रेल – अपाङ्गता सम्बद्ध सङ्गठन इञ्चार्ज

३१५) विरेन्द्र भण्डारी – बझाङ जिल्ला सहइञ्चार्ज

३१६) शान्ता पाख्रिन – सिन्धुली जिल्ला सहइञ्चार्ज

३१७) शान्ता सापकोटा पौडेल – रामेछाप जिल्ला सहइञ्चार्ज

३१८) शारदा परियार – सल्यान जिल्ला सहइञ्चार्ज

३१९) श्रीप्रसाद पासवान – बारा जिल्ला सहइञ्चार्ज

३२०) सरला केसी – ललितपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज

३२१) सरिता थापा खड्का – संखुवासभा जिल्ला सहइञ्चार्ज

३२२) सागरदेवी चौधरी – सिराहा जिल्ला सहइञ्चार्ज

३२३) सरोज उपाध्याय – विज्ञान प्रविधि विभाग प्रमुख

३२४) सानुमाया बस्नेत – गोर्खा जिल्ला सहइञ्चार्ज

३२५) सान्तेम्बा तामाङ – रसुवा जिल्ला इञ्चार्ज

३२६) सीता साह – सिराहा जिल्ला सहइञ्चार्ज

३२७ )सीता ओझा – पेसागत महासंघ सहइञ्चार्ज

३२८) सीता रायमाझी – डोटी जिल्ला सहइञ्चार्ज

३२९) सीता श्रेष्ठ – महिला फाँट इन्चार्ज

३३०) सिद्धिचरण भट्टराई – रूपन्देही जिल्ला सहइञ्चार्ज

३३१) सुनिता चौधरी – उदयपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज

३३२) सुशीला बुढाथोकी – कैलाली जिल्ला सहइञ्चार्ज

३३३) सुशीला सुवेदी – भक्तपुर जिल्ला सहइञ्चार्ज
३३४) सुष्मा राई – सुनसरी जिल्ला सहइञ्चार्ज
३३५) हस्तबहादुर शाही – हुम्ला जिल्ला सहइञ्चार्ज
त्यसैगरी बैठकले ११ सदस्यीय केन्द्रीय सचिवालय, ५ सदस्यीय केन्द्रीय कार्यालय गठन गर्नुका साथै केन्द्रीय आयोगहरु पनि गठन गरेको छ ।
जसअनुसार शिवबहादुर देउजा(काभ्रे) को अध्यक्षतामा ३४ सदस्यीय केन्द्रीय अनुशासन आयोग, भरतकुमार श्रेष्ठ(ताप्लेजुङ)को अध्यक्षतामा ३४ सदस्यीय नै केन्द्रीय लेखा परीक्षण आयोग र माधव पौडेल(ललितपुर) को अध्यक्षातामा ३४ सदस्यीय केन्द्रीय निर्वाचन आयोग गठन गरेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.